2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ząbki
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Kasjer/ sprzedawca Żabka Ząbki/Warszawa Targówek

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Poszukuję chętną osobę do podjęcia pracy w sklepie Żabka Narutowicza 47 Ząbki/Montwiłłowska 1 Warszawa

Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca

Praca w systemie 2 zmianowym: 06:00 - 14:30, 14:30 - 23:00

Obowiązki:

  • obsługa klientów według standardów sieci Żabka

  • obsługa kasy fiskalnej

  • obsługa terminala lotto

  • dbanie o porządek i dostępność towarów na sali sprzedaży

  • przygotowywanie posiłków typu fastfoodowego np.: hot dog, panini

  • przyjmowanie dostaw

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska

  • punktualność

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • uczciwość

Miło widziane osoby z doświadczeniem jak i te, które chciałby nauczyć się zawodu

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 856907726