2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Słubice
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca Kasjerka INTER CARS Słubice

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS FIRMY:

Inter Cars SA jest polską firmą od lat wyznaczającą standardy rynku dystrybucji części do samochodów. To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się ugruntowaną pozycją na rynku. Poszukujemy osób, które, tak jak my, są otwarte na nowe wyzwania i gotowe stale rozwijać swoje talenty i dzielić się wiedzą.

Miejsce pracy: Słubice; ul. Krótka 10

Zakres obowiązków:

  • bieżące rozliczenia z partnerami handlowymi

  • prowadzenie rejestrów oraz archiwizacja dokumentacji biurowej

  • dbałość oraz przepływ dokumentacji

  • zapewnienie uprzejmej obsługi klienta

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie,

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu.

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • odpowiedzialność, samodzielność i wykazywanie się inicjatywą

  • wielozadaniowość, skrupulatność

  • mile widziana znajomość pakietu Microsoft Office

Oferta:

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na podstawie umowy o pracę (proponujemy trzymiesięczny okres próbny, długość kolejnych umów jest ustalana indywidulanie z pracownikiem),

  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku,

  • bezpłatny parking firmowy

  • możliwość udziału w wydarzeniach firmowych i integracyjnych firmy

Proszę o zamieszczanie klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Administratorem danych pozyskanych w wyniku odpowiedzi na poniżej zamieszczone ogłoszenie rekrutacyjne jest Zawieja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Szczecinie ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 37/4a, 70-423 Szczecin.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: mojedanezawiejagmail.com

Dane osobowe uzyskane w wyniku odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie będą przetwarzane w celu zatrudnienia w firmie Zawieja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Szczecinie ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 37/4a na stanowisku kasjer.

Dane będą przetwarzane do czasu zawarcia umowy o pracę z wybranym kandydatem do pracy.

Dane osób niewybranych w procesie rekrutacyjnym dotyczącym zatrudnienia w wyniku niniejszego ogłoszenia rekrutacyjnego nie będą dalej przetwarzane i zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający ich wtórne pozyskanie.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że osobie fizycznej, która przekaże swoje dane osobowe w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, przysługuje, zgodnie z art. 15-20 RODO, prawo:

a) dostępu do jej danych osobowych przez okres ich przetwarzania. Osoba taka jest też uprawniona do uzyskania potwierdzenia, czy przetwarzane są dane osobowe jej dotyczące oraz jest uprawniona do uzyskania dostępu do nich;

b) żądania od administratora niezwłocznego sprostowania dotyczących jej danych osobowych, które są nieprawidłowe, a także prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia;

c) żądania od administratora niezwłocznego usunięcia dotyczących jej danych osobowych, w szczególności gdy dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane;

d) żądania od administratora ograniczenia przetwarzania, w przypadku gdy kwestionuje ona prawidłowość zebranych danych osobowych na okres pozwalający administratorowi sprawdzić prawidłowość tych danych;

e) żądania od administratora informacji o wykonaniu operacji na danych, o których mowa w pkt. b, c i d;

f) otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych jej dotyczących, które dostarczyła w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie oraz przesłania tych danych osobowych innemu administratorowi.

W celu realizacji powyższych uprawnień uprzejmie prosimy o posługiwanie się danymi kontaktowymi administratora danych lub Inspektora Danych Osobowych zamieszczonymi w niniejszym ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy również, że zgodnie z art. 77 RODO osoba, której dane zostały pozyskane w wyniku odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne, ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli sądzi, że przetwarzanie danych osobowych jej dotyczące narusza RODO (skrót RODO oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L119/1).

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 589048257