2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Krzeszowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca kebab Krzeszowice

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzeszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika do pracy w kebabie Księżyc Krzeszowice

Zakres obowiązków : przygotowanie potraw typu kebab, zapiekanki, frytki, przyjmowanie zamówień oraz obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

-zaangażowania i chęci do pracy,

-aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

-mile widziane doświadczenie zawodowe w branży gastronomicznej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv lub podejście do lokalu z Cv ( Krzeszowice Krakowska 26)

Lokalizacja

Krzeszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzeszowice
ID: 828097410