2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Prusim
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Kelnerka/ Kelner

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Prusim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Olandia Kraina Wypoczynku i Konferencji poszukuje osób do pracy na stanowisko:

  • Kelner - Praca Zmianowa w tym weekendy.

Od kandydata oczekujemy:

  • Komunikatywności,

  • Uśmiechu,

  • Dyspozycyjności,

  • Pracowitości,

  • Otwartej głowy,

  • Chęci do pracy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości śniadaniowych,

  • Obsługa gości indywidualnych, grupowych.

Zapewniamy pełen pakiet wdrożeniowy, możliwość rozwoju i awansu.

Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Wynagrodzenie godzinowe ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia.

  • napiwki oraz premie sprzedażowe.

Nie odpowiadamy na sms'y. Kontakt telefoniczny do godziny 17.30.

Swoje aplikacje należy przesłać przez portal OLX.

Lokalizacja

Prusim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Prusim
ID: 892678560