2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bielsko-Biała
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Kelnerka/Kelner Bielsko Biała Pełny etat lub 1/2 etatu

Wynagrodzenie

27,70 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy pracownika na stanowisko kelnerka/barmanka kelner/barman w restauracji w Bielsku-Białej w wymiarze pełnego etatu.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Gości,

  • Umiejętność prezentacji karty menu,

  • Utrzymanie restauracji w czystości,

  • Przygotowanie miejsca pracy.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista,

  • Entuzjazm i empatia w codziennej pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Prace w młodym energicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z klauzulą dot. RODO (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).)

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 741282772