2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Skała
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca Kelnerka - Kelner , Kucharz

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy kelnerkę/kelnera

Restauracja Zapiecek Ojcowski z  pasją serwuje  gościom wyjątkowe doświadczenia kulinarne. Obecnie poszukujemy osób z pasją do obsługi klienta , które dołączą do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Obsługa gości w restauracji.

  • Przyjmowanie zamówień, doradzanie klientom w wyborze dań i napojów.

  • Serwowanie dań i napojów z dbałością o estetykę i jakość.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w obszarze restauracji/kawiarni.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia doskonałego doświadczenia dla klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kelnerstwa będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne. Chęć nauki i zaangażowanie w pracę są równie ważne.

  • Umiejętność obsługi klienta i komunikatywność.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły.

  • Pozytywne podejście i gotowość do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Szkolenia w zakresie obsługi kelnerskiej.

Prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Skała,

Małopolskie

Małopolskie, Skała
ID: 909020309