2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Świętokrzyskie
  6. Pozostałe - Kielce
Dodane 13 maja 2024

Praca Kielce Galeria Echo / Fresh Juice Smoothie Maker Boba barista

Wynagrodzenie

2 700 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca / Fresh Juice / Kielce

Marka Fresh Juice poszukuje osoby do pracy w młodym zgranym zespole w galerii ECHO KIELCE. Jeśli posiadasz status studenta bądź ucznia chętnie sprawdzimy jak poradzisz sobie na dniu próbnym, nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

Elastyczny grafik pozwoli na dobrą organizację swojego czasu, poszukujemy osób na cały etat z elastycznym grafikiem. Mile widziani studenci zaoczni.

Zakres obowiązków:

Obsługa kasy fiskalnej

Przygotowywanie świeżych koktajli i soków

Utrzymywanie punktu w idealnej czystości

Dbanie o najwyższą jakość sprzedawanych produktów

Wymagane: Wysoka kultura osobista, Ukończone 18 lat, Status studenta bądź ucznia

Dyspozycyjność w sobotę

Oferujemy dobre wynagrodzenie, miłą i przyjemną atmosferę pracy oraz elastyczny grafik.

Preferujemy dłuższą współpracę. Osobom szukającym pracy na 2 -3 miesiące dziękujemy. Dodatkowe premie motywacyjne uzależnione od obrotu.

Od naszych pracowników oczekujemy chęci i zapału do pracy, uśmiechu, sumienności oraz uczciwości.

Mile widziane osoby studiujące/uczące się weekendowo.

CV ( najlepiej w pliku pdf) wraz ze zdjęciem proszę przesyłać tylko i wyłącznie poprzez formularz na olx. Resztę informacji przekażemy po otrzymaniu CV.

Praca od zaraz.

Osobom bez statusu ucznia/studenta dziękujemy.

Prosimy o dopisek w CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 691815472