2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Malbork
Dodane 07 kwietnia 2024

Praca KIEROWCA - DOSTAWCA (pełen etat, umowa o pracę)

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jedna z największych firm dystrybucyjnych w Polsce północnej, o ugruntowanej i stabilnej pozycji, działająca na rynku od ponad 30 lat, poszukuje do pracy w Malborku - więcej o firmie na stronie www.stopol.pl

Opis stanowiska:

  • cykliczne dostawy towaru do Klientów i odbiór należności (na wyznaczonym terenie miasta i okolic),

  • monitoring należności (bieżące informowanie Klientów o stanie należności),

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,

  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy

  • prawo jazdy kat. B

  • podstawowa znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • nieposzlakowana opinia

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • znajomość topografii województwa pomorskiego mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników,

  • praca 5 dni w tygodniu (wolne weekendy i święta),

  • umowę o pracę,

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU (uzależnione od długości pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do STOPOL Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Malborku, zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOPOL Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Malborku moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych w procesie rekrutacji na aktualne ogłoszenie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)."

STOPOL zajmuje się dystrybucją towarów impulsowych: batony, gumy, farmaceutyki, artykuły przemysłowe, napoje energetyczne, artykuły tytoniowe

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 910203605