2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

praca kierowca kat. B

Wynagrodzenie

27,50 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Poszukujemy kierowców aut osobowych z kat. B na terenie Warszawy i okolic

W zakres obowiązków kierowcy wchodzą:

-odbiór aut od klienta i dostarczenie do serwisu

-zwrot auta po serwisie do klienta

-wykonywanie protokołów zdawczo-odbiorczych wraz z dokumentacją fotograficzną

-kontakt z klientem i doradcami serwisowymi

Wymagamy od kandydata komunikatywności i zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej i punktualności.

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-pracę w doświadczonym zespole

-30zł za każdy wykonany ruch na terenie Warszawy i najbliższych okolic (premia 5zł za każdy zrealizowany kurs, jeśli kierowca wykona powyżej 50ruchów w miesiącu)

-27,70zł brutto za godzinę pracy poza Warszawą

współpracujemy z takimi serwisami jak:

-MB Motors Janki, MB Motors Piaseczno, Bohemia Motors Janki, Bawaria Motors Janki, Bawaria Motors Piaseczno, VW Krotoski ul. Radzymińska, Audi Krotoski ul. Radzymińska, Audi Krotoski ul. Modlińska, Autoreduta, Cichy-Zasada Piaseczno.

aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy j.kuzma[małpa]gwarant-flota.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 891042562