2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Wejherowo
Dodane 12 maja 2024

PRACA! Kierowca kat. B rozwożenie towaru owoce. Wejherowo i okolice

Wynagrodzenie

9 900 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

POSZUKIWANY KIEROWCA Z KAT. B PRAWA JAZDY!

Praca w postaci jazdy dużymi samochodami dostawczymi typu VW Crafter / Ford Transit.

Obowiązki:

  • rozwożenie towaru w postaci owoców sezonowych

  • pakowanie oraz wypakowywanie towaru z pojazdu (siła fizyczna obowiązkowa)

Termin i dyspozycyjność:

  • dyspozycyjność 7 dni w tygodniu!

  • praca do końca lipca

WYSOKA STAWKA DZIENNA: ponad 330 zł na rękę!

Wymagana dyspozycyjność 7 dni w tygodniu, w ramach wysokiej płacy.

PROSIMY O KONTAKT TYLKO WIADOMOŚCIĄ SMS, nie olx.

Nie wysyłać CV, nie pisać na olx, tylko wiadomości SMS.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 677040312