2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Malec
Dział HR
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Kierowca kat C+E

Lokalizacja

Malec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

KIEROWCA kat C+E

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie towarów zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych dostaw.

  • Dbałości o powierzone mienie w tym utrzymanie pojazdu w czystości i gotowości do pracy.

  • Przestrzeganie przepisów drogowych i norm bezpieczeństwa.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przewozem towarów.

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania.

Wymagania:

  • Uprawnienia Kategoria C+E.

  • Ważna karta kierowcy.

  • Znajomość przepisów w zakresie czasu pracy kierowcy + BHP.

  • Dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie.

Dodatkowo mile widziane:

  • przy pracy w ruchu międzynarodowym znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • posiadanie książeczki sanepidowskiej,

  • posiadanie uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z własna flota samochodową.

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport.

  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z ZFŚS.

Lokalizacja

Malec,

Małopolskie

Małopolskie, Malec
ID: 885996394