2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Koziegłowy
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca kierowca kategorii B

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

GreenGas Sp. Z O.O. firma zajmująca się dystrybucja gazu w butlach, prowadząca działalność w kilkunastu lokalizacjach w Polsce,  poszukuje kandydatów do pracy na  stanowisku:

KIEROWCA kat. B

Miejsce pracy: Koziegłowy

Opis stanowiska:

·         Realizacja dostaw do klientów na terenie województwa wielkopolskiego.

·         Załadunek towaru na magazynie .

·         Wyładunek transportowanych towarów w miejscach dostaw.

·         Wystawienie dokumentu potwierdzającego wydany towar.

·         Raportowanie i rozliczanie pobranych płatności.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Odpowiedzialność.

  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy– urządzenia.

Mile widziane:

  • ADR.

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Profesjonalne szkolenia w ramach  wykonywanej pracy.

  • Atrakcyjne zarobki.

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie.

  • Zapłatę za pracę w nadgodzinach.

  • Dodatkowe świadczenia: bony świąteczne, premia zespołowa, premia uznaniowa, pakiet medyczny, wczasy pod gruszą.

  • Ubrania robocze, opiekę BHP.

  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego.

  • Pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy.

  • Uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy   do przesyłania zgłoszeń zawierających CV poprzez portal OLX.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zgłaszający swoją kandydaturę zobowiązany jest do umieszczenia w swoim CV podanego niżej oświadczenia.W przypadku braku oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana w dalszym procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  w GG Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016, poz. 922 oraz obowiązującym od 25.05.2018r rozporządzeniem RODO.)

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 911047395