2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Kartuzy
Dodane 08 kwietnia 2024

PRACA kierowca/kurier kat.B Inpost

Wynagrodzenie

5 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kartuzy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Zadania na stanowisku:

•Dostarczanie i odbieranie przesyłek dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (około 70-95 adresów dziennie)

•Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą;

•Dokładne i terminowe rozliczanie przesyłek i pobranej od klientów gotówki;

Od kandydatów oczekujemy:

•Prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w prowadzeniu busa)

•Wysokiej kultury osobistej

•Uczciwości rzetelności i dyspozycyjności

•Zaświadczenia o niekaralności

•Umiejętność organizacji czasu pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy:

•Elastyczny grafik - możliwość pracy w wybrane dni

•Możliwa współpraca B2B

•Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ;

•Szkolenie na przydzielonym do obsługi rejonie;

•Niezbędne narzędzia pracy;

•Wynagrodzenie zależne od ilości dostarczonych i odebranych przesyłek

Proszę o wysyłanie CV w formie załącznika.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PROSIMY O KONTAKT TYLKO OSOBY ZDECYDOWANE DO PODJĘCIA PRACY

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 910254739