2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Miszewko
Dodane 15 maja 2024

Praca Kierowca / Magazynier

Lokalizacja

Miszewko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Oferta Pracy

Gdańsk ( siedziba firmy Miszewko )

Pełny Etat

AJK Centrum Opakowań oddział w Gdańsku

     Firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Naszą domeną jest bezpośrednia obsługa naszych partnerów oraz proponowanie najnowszych rozwiązań i trendów w świecie opakowań. Reprezentujemy międzynarodowe koncerny z segmentu opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej i higieny.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Magazynier / Kierowca

Oferujemy :

1.      Wysokie wynagrodzenie

2.      Umowę o pracę na pełen etat

3.      Niezbędne narzędzia pracy

4.      Pełne przygotowanie do pracy oraz obszerny pakiet szkoleń

5.      Wsparcie naszych specjalistów , które pomoże w szybkim wdrożeniu do pracy

6.      Pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze

7.      Możliwość rozwoju i awansu

Opis stanowiska :

1.       Dbałość o porządek w magazynie  i na terenie firmy

2.      Załadunek i rozładunek przewożonego towaru

3.      Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem

4.      Praca w magazynie w czasie wolnym od przewozu towarów

5.      Współpraca z klientami

 Wymagania :

1.      Prawo Jazdy kat. B

2.     Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

3.     Wysoka kultura osobista

3.     Umiejętność organizacji pracy własnej

5.     Dyspozycyjność

6. Praca Poniedziałek - Piątek

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres e-mail.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez AJK Centrum Opakowań Gdańsk Kamil Kowalski spółka komandytowa zgodnie z art.6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „

Lokalizacja

Miszewko,

Pomorskie

Pomorskie, Miszewko
ID: 805528950