2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Września
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca kierowca-magazynier kat.b

Wynagrodzenie

4 100 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnię osobę na stanowisko kierowca-magazynier, praca pon-pt, branża weterynaryjna, miejsce pracy Września. Okres próbny 4300 brutto.

Zakres obowiązków: rozwożenie towaru teren Wielkopolska, kompletowanie towaru, podstawowe prace magazynowe. Mile widziana osoba ze znajomością leków z branży weterynaryjnej.

Oczekiwania: prawo jazdy kat. b, dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy pracę na pełen etat, umowę o pracę.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 760212113