2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdynia
  6. Prace magazynowe - Orłowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Kierowca/Magazynier od Zaraz! Kierowca/Magazynier Gdynia

Wynagrodzenie

5 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy KIEROWCE/MAGAZYNIERA

Jedna z rodzinnych firm w Trójmieście poszukuje bohatera magazynu i mistrza kierownicy – pracownika na stanowisko magazynier. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jeżeli masz:

  • prawo jazdy kat.B,

  • doświadczenie w pracy w magazynie (mile widziane),

  • umiejętności manualne i lubisz pracę fizyczną,

Oraz jeżeli jesteś:

  • uczciwy,

  • odpowiedzialny,

  • sumienny.

Zapraszamy do naszej załogi! Czym będziesz się zajmował? Twoje nowe obowiązki to:

  • załadunek i rozładunek materiałów i artykułów,

  • transport materiałów i artykułów,

  • troska o sprawność i właściwą eksploatację środków transportowych,

  • przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności z dokumentacją,

  • właściwe przechowywanie i składowanie towarów,

  • dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Dlaczego powinieneś dołączyć do załogi Rogalika? Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pakiety medyczne,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zniżka pracownicza,

Co będziesz robił:

  • dbanie o miejsce pracy,

  • rozładowanie towaru po magazynach,

  • pakowanie na samochód naszych wyrobów,

  • przyjmowanie dostaw,

  • dbanie o samochody dostawcze.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 679287330