2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Czyżew
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca- Kierownik zmianowy produkcji

Lokalizacja

Czyżew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Firma CLOVIN S.A. szuka osoby na stanowisko

Kierownik zmianowy produkcji i konfekcjonowania środków czystości

Twoje zadania:

 -Nadzór nad procesami produkcyjnymi oraz konfekcjonowaniem środków czystości.

-Koordynacja pracy zespołu, w tym planowanie, delegowanie zadań i monitorowanie postępów.

-Zapewnienie przestrzegania standardów jakościowych i przepisów bezpieczeństwa.

-Utrzymanie wydajności produkcyjnej na poziomie zgodnym z założonymi celami.

-Raportowanie wyników i problemów przełożonemu.

 Co powinieneś(-aś) posiadać?

 -Wykształcenie minimum średnie techniczne.

-Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika lub w podobnych rolach w zakładach produkcyjnych

-Znajomość procesów produkcyjnych oraz konfekcjonowania środków czystości.

-Umiejętność zarządzania zespołem pracowników oraz organizacji pracy.

-Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.

-Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Dołącz do naszego zespołu!

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku.

  • Stałą umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z obietnicą podwyżki po okresie próbnym.

  • Kompleksowy pakiet medyczny.

  • Deputat pracowniczy (środki piorące, środki czystości i kosmetyki).

  • Szeroki pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zawodowego.

  • Realizację własnych pomysłów i rozwiązań.

 Nie czekaj, zacznij swoją karierę z nami!

 Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie aplikacji na ader e-mail z dopiskiem „Kierownik produkcji”.

UWAGA: Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Lokalizacja

Czyżew,

Podlaskie

Podlaskie, Czyżew
ID: 897242062