2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Żary
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca - Kierownik Zmiany w CIECH Vitrosilicon

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako CIECH jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Obecnie CIECH Vitrosilicon jako Spółka Grupy Kapitałowej CIECH, posiada dwa zakłady produkcyjne: Zakład w Iłowej i Zakład w Żarach.

Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości krzemianów sodu i potasu, zarówno w formie stałej jak i płynnej, sukcesywnie rozwijając ich sprzedaż zarówno na rynek krajowy jak i rynki światowe.

To oferujemy

  • Dodatek dojazdowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Przejrzysty system premiowy oparty na celach kwartalnych

  • Spotkania integracyjne / pikniki rodzinne

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci oraz pracowników, świadczenie wakacyjne, dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko)

  • Program poleceń pracowników - wypłata bonusu za zatrudnienie poleconego pracownika

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu pracowników operacyjnych: nadzór nad pracą, motywowanie, ocenianie, przeprowadzanie szkoleń, rozliczanie czasu pracy

  • Dbałość o przestrzeganie standardów pracy zgodnie z obowiązującą w Grupie  kulturą BHP

  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych norm wydajności planu produkcyjnego oraz doskonalenie procesów produkcji

  • Kontrola pracy i stanu technicznego pieców i urządzeń

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w przemyśle

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Uprawnienia energetyczne: E2,E3,D2,D3

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z technologii przemysłu szklarskiego

  • Wykształcenie wyższe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 911991099