2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Kleszczów
Marcin
Dodane Dzisiaj o 14:56

|Praca Kleszczów od zaraz - Magazynier z UDT, 2 zmiany, umowa z firmą!

Wynagrodzenie

5 250 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją części samochodowych poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami UDT.

Miejsce pracy: Kleszczów

Obowiązki:

- obsługa wózka niskiego i wysokiego składowania;

- załadunek i rozładunek towaru;

- relokacja towaru na magazynie i hali produkcyjnej;

- prace magazynowe;

- obsługa systemu magazynowego (SAP);

- mile widziana umiejętność obsługi suwnic.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

- uprawnień do obsługi wózków jezdniowych UDT;

- skrupulatności i dokładności w działaniu;

- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym(godz. 6-14; 14-22) od poniedziałku do piątku;

- mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic.

Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio w firmie (I na 6 miesięcy);

- wynagrodzenie miesięczne 5250 zł brutto;

- po 3 miesiącach system premiowy (do 15% podstawy wynagrodzenia);

- benefity pozapłacowe:

·       Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

·       „Wczasy pod gruszą”

·       Paczki na Święta;

·       Imprezy integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kleszczów,

Łódzkie

Łódzkie, Kleszczów
ID: 911286537