2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Rudnik
Dodane 16 kwietnia 2024

PRACA Kompletacja zamówień - magazynier

Wynagrodzenie

3 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rudnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Panda-Hurt 2 Sp. z o.o. w Lublinie -- www. pandahurt.pl poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towarów do wysyłki i wydawanie towaru zgodnie z procedurami

  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru

  • Kompletacja zamówień

  • Inwentaryzacja

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz (praca w godzinach popołudniowych i nocnych)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Silna motywacja do pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca na trzy zmiany (praca na chłodni)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Lokalizacja

Rudnik,

Lubelskie

Lubelskie, Rudnik
ID: 912139473