2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Mikołów
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Konserwator - Złota Rączka

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Edacom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma Edacom Sp. z o. o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej Elmiko, świadczącą usługi rachunkowo-księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradcze z zakresu finansowo-podatkowego dla Grupy Elmiko.

Konserwator

Miejsce pracy: Mikołów

Zakres obowiązków:

  • prace konserwacyjne i bieżące naprawy związane z codziennym użytkowaniem obiektów (w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa oraz drobnych prac budowlano-malarskich) – tzw. „złota rączka”

  • analiza i usuwanie awarii/usterek technicznych,

  • bieżące przeglądy obiektów pod względem konieczności wykonania i zaplanowania niezbędnych napraw i modernizacji,

  • prace porządkowe na terenie zewnętrznym (zamiatanie, czyszczenie, odśnieżanie itp.)

  • dbanie o tereny zielone (koszenie, plewienie, nawożenie, przycinanie itp.)

Wymagania:

  • samodzielność w działaniu,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość podstaw elektryki, hydrauliki oraz drobnych prac wykończeniowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m,

  • dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 915478376