2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rymań
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca - konstruktor - możliwość przyuczenia

Lokalizacja

Rymań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sp. z o.o. Container Modul z siedzibą w Rymaniu poszukuje pracownika na stanowisko konstruktor.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji z wykorzystaniem programów komputerowych,

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • współpraca z działem przygotowania produkcji, zakupów, planowania, jakości, produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość programu Solid Works lub innego programu wspomagającego projektowanie,

  • znajomość pakietu Office,

  • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu - mile widziane,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • ukierunkowanie na realizację projektów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę z najnowszymi technologiami,

  • szkolenia zawodowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz naukowego,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (częściowe pokrycie kosztów dojazdów, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, itp.).

Lokalizacja

Rymań,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rymań
ID: 846159603