2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sochaczew
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca / Koordynator ds. pozyskiwania Mieszkań - Kwater Pracowniczych

Wynagrodzenie

4 700 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: Tak

Opis

Przedstawiciel Handlowy / Koordynator Regionalny.

Zajmujemy się prowadzeniem kwater pracowniczych i hosteli. Poszukujemy osoby poruszającej się po rynku Nieruchomości, lub posiadającej determinacje i motywację do wejścia w tą wymagającą, a zarazem ekscytującą branżę.

Region: Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Radzymin, Pruszków

Interesujesz się branżą Nieruchomości?

Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu? Nie boisz się wyzwań? Właśnie na Ciebie czekamy!

Osoba na stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:

-> Pozyskiwanie mieszkań oraz domów na wynajem. Działania w mediach cyfrowych i terenie,

-> Wizje lokalne nieruchomości na wynajem, oraz do sprzedaży na podległym terenie,

-> Negocjacje z klientami,

-> Administrowanie i kontakt z najemcami,

-> Prawidłowe funkcjonowanie obiektów,

Zakres obowiązków dla przedstawiciela:

-> Pozyskiwanie nieruchomości pod najem mieszkalny,

-> Prace dodatkowe związane z uruchomieniem kwatery,

-> Przedstawienie oferty Najemcy,

-> Negocjowanie cen i warunków według schematu firmy

-> Raportowanie pracy w systemie

-> Organizowanie oraz nadzór dla ekip zewnętrznych do prac fizycznych i remontowych,

-> Współpraca z ekipą naszych pracowników technicznych, wsparcie i pomoc tam gdzie jest to wymagane.

-> Poszerzanie wiedzy branżowej,

-> Pozyskiwanie nieruchomości do pośrednictwa sprzedaży, jako uczestnictwo w nowej gałęzi firmy.

Naszym kandydatom oferujemy:

-> Atrakcyjne Wynagrodzenie zgodne z realizacją planu,

-> Preferowane forma współpracy B2B /, ewentualnie Umowa Zlecenie,

-> Szkolenia wewnętrzne wdrożeniowe

-> Pracę w systemie równoważnym do uzgodnienia

Wymagania:

-> Znajomość i chęć poszerzania technik w negocjacjach,

-> Komunikatywność na wysokim poziomie

-> Samodzielność i dobra organizacja pracy,

-> Odwaga do wykonywania różnorodnych zadań w zależności o aktualnych potrzeb pojawiających się w firmie,

-> Prawo jazdy kat. B,

-> LOJALNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ

-> Zorientowanie na wyznaczone cele,

-> Systematyczność w działaniu,

-> Poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje,

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 888334227