2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Bieżanów-Prokocim
marlena.kalinowska
Dodane 20 maja 2024

Praca Kraków Inspektor/ka ds. ochrony środowiska PKP Intercity S.A.

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań:

  • monitorowanie gospodarki odpadami w Zakładzie. Stałe śledzenie nowych technologii oraz rozwiązań wykorzystywanych w kraju i na świecie w zakresie ochrony środowiska oraz analizowanie możliwości ich zastosowania,

  • stałe śledzenie zmian w przepisach krajowych i międzynarodowych dotyczących ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej,

  • pozyskiwanie danych niezbędnych do naliczania i wniesienia opłat do Urzędu Marszałkowskiego z tytułu korzystania ze środowiska, zgodnie z ustawą Prawo Ochrony Środowiska,

  • sporządzanie wykazów płacowych dot. korzystania ze środowiska, rocznych zestawień wytworzonych i przekazanych odpadów, wystawianie i prowadzenie ewidencji wytwarzanych i przekazywanych odpadów (obsługa systemu BDO), raportów do KOBIZE oraz obsługa systemu CRO (Centralny Rejestr Operatorów),

  • prowadzenie ewidencji zawieranych umów i porozumień Zakładu (odpady komunalne, woda, ścieki, przeglądy, utrzymanie i konserwacja urządzeń związanych z ochroną środowiska),

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska,

  • prowadzenie nadzoru nad prawidłowym –zgodnym z obowiązującymi przepisami magazynowaniem odpadów.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe (kierunkowe),

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność.

    Mile widziane:

  • praktyczna znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska,

  • ukończone szkolenie Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej.

 Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 31.05.2024 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 916454365