2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Łowęcin
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca - Krawcowa

Wynagrodzenie

5 000 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łowęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma VANK Sp. z o.o. z siedzibą w Łowęcinie zatrudni osobę na stanowisko: Krawcowa.

Zakres obowiązków:

Szycie pokrowców mebli tapicerowanych w tym krzeseł i foteli biurowych,

Samodzielne wykonywanie prac, zgodnie ze zleceniami, katalogiem, dokumentacją, szablonami.

Poszukujemy osoby, która:

Jest sumienna, dokładna, zaangażowana w pracę,

Jest zainteresowana tworzeniem mebli,

Dba o estetykę wykonywanych produktów.

Posiada umiejętności adaptacji do zakresu wykonywanych prac, produktów.

Posiada wiedzę i umiejętności obsługi maszyn krawieckich przemysłowych typu stebnówka, overlock

Posiada wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w zakresie szycia pokrowców mebli tapicerowanych.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

Pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku w energicznym i kreatywnym zespole.

Atrakcyjne wynagrodzenie za nadgodziny

Kontakt telefoniczny dla osób z Ukrainy 732 068 839

VANK Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości mebli biurowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma dostarcza meble dla obiektów użyteczności publicznej i home office. Połączenie wzornictwa i technologii na najwyższym poziomie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwoliły firmie osiągnąć wysoka pozycję na rynku, a wyrazisty design przyniósł uznanie wśród klientów oraz międzynarodowe nagrody.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym przez Vank Sp.zo.o. dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pan / Pani prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, przesyłając stosowne oświadczenie. Cofnięcie Pana / Pani zgody nie wpłynie na zgodność z prawem do przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez cały okres trwania procesu rekrutacji a także po jej zakończeniu, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych. Gwarantujemy poufność w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Łowęcin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łowęcin
ID: 900514714