2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oświęcim
Dodane 09 kwietnia 2024

praca - krawcowa

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma PTM Sp. z o.o. Oddział Oświęcim zatrudni krawcową

Zakres obowiązków:

- szycie pokrowców na materace,

- szycie, wypełnianie  poduszek, zaszywanie i pakowanie

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- obsługa maszyn szyjących typu : overlock, stebnówka

- umiejętność pracy w zespole

- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

- umiejętność szycia ręcznego,

- umiejętność krojenia

Kandydatom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- umowę o pracę,

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.

Pozostałe dane do kontaktu :

- telefon : 60*******61

ZASTRZEGAMY, ŻE KONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PTM Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz .1182, 1662) " Informujemy ,że Administratorem danych jest PTM Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej przy ul. Mickiewicza 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego.Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. K.P. oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 910502729