2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Płońsk
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca: księgowa/księgowy

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DURASAN TRADING sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w dziale księgowości na stanowisku: Księgowa/księgowy

Zakres obowiązków:

• księgowanie faktur zakupowych

• wystawianie faktur sprzedaży

• uzgadnianie sald z odbiorcami/dostawcami

• księgowanie wyciągów bankowych

Oczekiwania:

• wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku: rachunkowość

• minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w księgowości na podobnym stanowisku

• znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego

• znajomość programów MS Office (przede wszystkim Excel)

• dobra organizacja pracy i rzetelność

• znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

• wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i wiedzy

• interesującą pracę, pełną wyzwań oraz możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego

• wsparcie doświadczonego zespołu

• pracę biurową 5 dni tygodniu, od poniedziałku do piątku

Dodatkowym atutem przy wyborze kandydata będzie doświadczenie w pracy na pełnej księgowości.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji z dopiskiem „Dział księgowości” na adres mailowy, ewentualnie o dostarczenie CV do siedziby spółki pod adres: ul. Północna 10G, 09-100 Płońsk co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Durasan Trading Sp. z o.o., na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego”. Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Durasan Trading Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 859039916