2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Czyżyny
Dodane 01 maja 2024

Praca Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Małopolska sieć sklepów Lewiatan-ZACHĘTA poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowa / Księgowy.

Zakres obowiązków:

·       bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

·       dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych,

·       uzgadnianie zapisów księgowych w zakresie podatku VAT, CIT,

·       rozliczanie utargów kasjerskich i weryfikacja rozbieżności,

·       księgowanie wyciągów bankowych,

·       uzgadnianie księgowań przy sporządzaniu bilansu,

·       prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi,

·       bieżące ogólne wsparcie działu księgowości

Oczekiwania:

·       znajomość programu SYMFONIA,

·       wykształcenie minimum średnie kierunkowe,

·       znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości,

·       minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

·       praktyczna znajomość MS Office Excel,

·       umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja,

·       skrupulatność i terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań

Mile widziane:

·       znajomość programu PC Market,

·       doświadczenie w pracy w nadzorze kasjerskim,

·       doświadczenie w sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu,

·       umiejętność analizy danych finansowych

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem,

·       umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

·       pełne wsparcie na każdym etapie współpracy,

·       szeroki pakiet szkoleń,

·       pracę pełną wyzwań w otwartym i zgranym zespole,

·       rozbudowany pakiety medyczny,

·       pakiet sportowy i dodatkowe benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez P.H.U."Zachęta" i P.H.U."Koral", zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r." Informujemy że dane są przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych przez okres 3 m-cy. Pani(a) dane nie będą udostępniane firmom zewnętrznym. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani(u) prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani(a) danych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 898627246