2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Południe
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca Księgowa / Księgowy na stanowisko Księgowej / Księgowego

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, W siedzibie firmyRekrutacja online

Doświadczone Biuro Rachunkowe zatrudni na stanowisko Księgowej / Księgowego

 Opis stanowiska pracy:

- prowadzenie dokumentacji podatkowej klientów przy wsparciu i pod nadzorem Głównej Księgowej a następnie praca samodzielna po okresie wdrożenia,

- sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC, i inne),

- obsługa kadr i płac.

 Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy

- możliwość pracy zdalnej

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat lub inne warunki ustalone indywidualnie

-możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i umiejętności,

- pracę w biurowcu ze wszystkimi udogodnieniami.

 Wymagania:

- ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,

- wykształcenie minimum średnie.

W przypadku chęci aplikacji prosimy o CV poprze formularz lub na mail kontaktowy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 894662992