2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Świętokrzyskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Starachowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca księgowa/y

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Star Budowa Inwestycje sp. z o.o. oferuje etat na stanowisko

księgowy/a

Zakres obowiązków :

-księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych oraz ich dekretacja

-księgowanie wyciągów bankowych oraz dokumentów wewnętrznych

-uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami

-wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

-przygotowanie zestawień i analiz ekonomicznych dla potrzeb firmy i instytucji zewnętrznych

Wymagania:

-znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

-praktyczna znajomość księgowania

-praca w programie Comarch Optima

-umiejętność analitycznego myślenia

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 842271624