2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Iłowa
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca - Laborant/Laborantka w Ciech Vitrosilicon

Lokalizacja

Iłowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Obecnie jako Spółka Grupy Kapitałowej CIECH, posiadamy dwa zakłady produkcyjne: Zakład w Iłowej i Zakład w Żarach.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości krzemianów sodu i potasu, zarówno w formie stałej jak i płynnej, sukcesywnie rozwijając ich sprzedaż zarówno na rynek krajowy jak i rynki światowe.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Laborant / Laborantka

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Dodatek dojazdowy

  • Przejrzysty system premiowy

  • Spotkania integracyjne / pikniki rodzinne

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci oraz pracowników, świadczenie wakacyjne, dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko)

  • Program poleceń pracowników - wypłata bonusu za zatrudnienie poleconego pracownika

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz chemicznych (ilościowych, jakościowych, instrumentalnych) - kontrola jakości produktów, znajomość wyposażenia i umiejętność posługiwania się nim na wysokim poziomie

  • Pobór prób do badań oraz wykonywanie analiz fizykochemicznych zgodnie z planami kontroli i badań procesu produkcyjnego i wyrobów gotowych

  • Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych badań

  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi i aparaturą laboratoryjną

  • Zapoznanie się z dokumentacją techniczną i umiejętność korzystania z wiedzy w niej zawartej

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie chemiczne, mile widziane wyższe chemiczne lub pokrewne

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość technik laboratoryjnych

  • Cechy takie jak samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i  komunikatywność

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Iłowa,

Lubuskie

Lubuskie, Iłowa
ID: 908948130