2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca LaserTag ZONA71 Obsługa klienta / obsługa lokalu

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZONA71 poszukuje pracowników do zasilenia swoich szeregów.

Jesteśmy wrocławskim centrum rozrywki z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku. W ciągu 4 pierwszych lat działalności ZONA71 stała się najbardziej rozpoznawalną marką z dziedziny laser-tag na terenie Dolnego Śląska.

Organizujemy urodziny dla dzieci i młodzieży, wyjścia integracyjne dla firm, wieczory kawalerskie.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Obsługa lokalu / obsługa klienta.

Praca głównie w weekendy oraz pojedyncze dni tygodnia.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne i mailowe przyjmowanie rezerwacji

  • Udzielanie informacji o bieżącej ofercie

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Szkolenie grup z obsługi markerów laser-tag

  • Obsługa rezerwacji

  • Bieżące utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • Drobne zabiegi konserwacyjne w lokalu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Pełnoletniości

  • Mile widziany status studenta

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktu z klientem

  • Umiejętności pracy w stresie

  • Płynnej polszczyzny

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Sumienności i dokładności

  • Uśmiechu :)

Oferujemy:

  • Grafik pracy dostosowany do zgłoszonej dostępności (min. 3 weekendy w miesiącu)

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę na część etatu

  • Wszystkie szkolenia niezbędne do pracy

  • wynagrodzenie 29 zł/h (30 zł/h od lipca)

Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować mailowo na kontakt [at] zona71.pl z dopiskiem "Praca"

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 707073126