2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Dolnośląskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Legnica
Tikrow
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca | Legnica | Wykładanie towaru | 31 zł brutto

Wynagrodzenie

30,99 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Agencja pracy Tikrow o numerze KRAZ 17700 poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów Pracownika do wykładania towaru świeżego w miejscowości Legnica.

Atrakcyjne wynagrodzenie 31 zł brutto za godzinę wypłacane przelewem na konto zaraz po wykonanej pracy!

Miejsce pracy: 59-220 Legnica, ul. Ścinawska 3

Obowiązki: wykładanie/układanie towaru, dbanie o ekspozycję towarów, dbanie o czystość na sali/hali

Zapraszamy do rejestracji za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 908134816