2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Legnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca Lodziarnia Marsjano Legnica

Lokalizacja

Legnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Lodziarnia Marsjano Legnica poszukuje chętne osoby do pracy sezonowej.

Obowiązki:

- obsługa klientów i sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie

- przygotowywanie i podawanie deserów lodowych zgodnie z recepturami

- wykonywanie prac związanych z przygotowaniem, uruchomieniem punktu i rozpoczęciem sprzedaży w sposób zgodny z obowiązującymi standardami.

- wykonywanie prac zapewniających utrzymanie czystości i porządku w punkcie sprzedaży i w jego obrębie zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami sanitarnymi.

-dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:

- uczciwość, miła aparycja, komunikatywność

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i wysoka samodyscyplina

- zaangażowanie i chęć uczenia się

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, predyspozycje manualne

Rodzaj umowy:

- umowa zlecenie (kwiecień-wrzesień)

- system zmianowy

- system wynagradzania – godzinowy