2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca Magazynier

Wynagrodzenie

4 200 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Hurtownia spożywcza zatrudni na stanowisko magazynier.

Nasza oferta:

Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat.

Twoje zadania:

Przyjmowanie dostaw towaru,

Rozkładanie towaru na magazynie – przenoszenie produktów na odpowiednie regały,

Kompletowanie zamówień do odbioru/wysyłki,

Pakowanie produktów według ustalonych procedur,

Regularna inwentaryzacja magazynu,

Dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie.

Wymagania:

Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność pracy w zespole;

Odpowiedzialność, dynamizm działania, komunikatywność, uczciwość oraz rzetelność;

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Administratorem danych osobowych jest Delikont sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębie-Zdrój przy ul. Pszczyńskiej 416. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia Państwa aplikacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 627262514