2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Zgierz
Dodane 10 kwietnia 2024

praca magazynier

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma specjalizująca się w handlu artykułami elektroinstalacyjnymi, kablami, przewodami oraz sprzętem elektroenergetycznym zatrudni na stanowisko magazyniera

zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, składowanie towarów zgodnie z dokumentacją
  • przygotowanie towarów do wydania i wysyłki
  • rozładunek i załadunek towaru
  • kontrola jakościowa towarów przyjmowanych i wydawanych z magazynu
  • dostawa towaru do klienta

wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży elektrycznej
  • prawo jazdy kat. B

Umowę o pracę na pełny etat

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez

PUH Elbud-Impex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kościuszki 33. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Danych Osobowych jest PUH Elbud-Impex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kościuszki 33, 02-495 Warszawa

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.6 ust 1 pkt a i c ogólnego

rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO)

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 680161202