2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca - Magazynier

Wynagrodzenie

4 900 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowa YORK , lider w branży tekstylnej na rynku polskim poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Radom-Wielogóra

Wymagania:

·        podstawowa wiedza z zakresu gospodarki magazynowej

·        mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier

·        rzetelność, punktualność, umiejętność pracy w zespole

Zadania:

·        kompletowanie zamówień klientów

·        przyjęcie dostaw na magazyn

·        rozmieszczanie towaru w magazynie

·        stała kontrola nad stanami magazynu

·        praca w systemie WMS i z czytnikami kodów kreskowych

Oferujemy:

  • szkolenie na stanowisku pracy
  • zdobycie dobrego zawodu
  • zatrudnienie od zaraz
  • dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju
  • pomoc w uzyskaniu uprawnień na nowoczesne wózki widłowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 703115402