2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Ustrzyki Dolne
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca Magazynier

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

PAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest wiodącą firmą działającą na rynku szeroko pojętej stolarki budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

MIEJSCE PRACY: USTRZYKI DOLNE

OPIS

W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz dużym zapotrzebowaniem na nasze wyroby poszukujemy osób do pracy w magazynie.

OBOWIĄZKI:

  • przyjmowanie dostaw
  • przygotowywanie dostaw dla klientów
  • sprawdzanie zgodności przygotowywanych zamówień z dokumentem sprzedaży
  • obsługa urządzeń magazynowych
  • sprawdzanie stanów magazynowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność manualna
  • dokładność w wykonywaniu zadań
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zaangażowanie i odpowiedzialna postawa w trakcie powierzonych zadań
  • uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • praca w doświadczonym, dynamicznym zespole

Istnieje możliwość przeszkolenia osób bez doświadczenia w tej dziedzinie, szkolenia praktyczne prowadzimy na miejscu.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza do kontaktu.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883.

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ustrzyki Dolne
ID: 707582876