2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Wałcz
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca: magazynier

Wynagrodzenie

4 350 - 5 380 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Jeśli:

  • jesteś skrupulatny, dokładny, uczciwy

  • w Twoim garażu lub domowym warsztacie wszystko poukładane jest jak w bombonierce, panuje w nim ład i porządek (chętnie to zobaczymy, pochwal się zdjęciem!)

  • umiesz zorganizować sobie pracę

  • potrafisz maksymalnie wykorzystywać dostępną przestrzeń, ergonomia nie jest Ci obca

  • porządkowanie przedmiotów to dla Ciebie przyjemność, a nie przykra konieczność

  • jesteś konsekwentny i zawsze realizujesz zadania od A do Z

  • masz uprawnienia na wózek widłowy oraz prawo jazdy kat. B

  • nie lubisz zmieniać miejsca pracy

to być może jesteś osobą której szukamy.

Kilka słów o nas...

Eurosport-fitness - od 14 lat wyposażamy i serwisujemy kluby fitness na terenie całego kraju. Posiadamy własny magazyn i warsztat o powierzchni 2000m2. Wierzymy, że dostarczając naszym klientom sprzęty oraz serwis najwyższej jakości spełniamy ich marzenia i ułatwiamy prowadzenie własnych biznesów. Obecnie pracujemy w składzie 8-osobowym, dobierając zadania odpowiednio do predyspozycji i talentów osób je wykonujących. Cenimy jasne zasady i takimi również kierujemy się szukając pracowników dopasowanych zarówno do naszej firmy, jak i do roli, jaką mają w niej pełnić. Chcemy, aby praca przez Ciebie wykonywana była tą, która będzie Ci przynosić satysfakcję i wnosić wartość w życie naszych klientów. Uwielbiamy pracę dobrze zorganizowaną i poukładaną, pamiętając też o tym, że nie konkurujemy między sobą o tytuł „najlepszego”, tylko współpracujemy - dzięki temu wszyscy razem dążymy do bycia najlepszymi w branży.

Twoje zadania w naszym zespole:

  • przyjmowanie dostaw

  • pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki

  • przekazywanie przesyłek firmom kurierskim/nadawanie ich w paczkomacie

  • liczenie towaru, kontrola stanów magazynowych

  • załadunek i rozładunek towaru

  • dbanie o porządek i dobrą organizację przestrzeni w magazynie

  • dźwiganie ciężarów podczas układania towarów, pakowania i liczenia.

Zapraszamy do kontaktu jeśli:

  • odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia

  • masz naturalne predyspozycje i cechy osobowości potrzebne do takiej pracy

  • masz doświadczenie w kompletowaniu i pakowaniu paczek/palet

  • znasz podstawowe dokumenty magazynowe, potrafisz sprawdzić kompletność dostaw

  • masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • 40-godzinny tydzień pracy.

  • Jasne zasady i precyzyjnie określony zakres zadań.

  • Czas na zdobycie wiedzy – wprowadzimy Cię w temat.

  • Możliwość przedstawiania i wdrażania własnych pomysłów.

  • Pracę w atmosferze skierowanej na współpracę.

  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 3300 na rękę.

  • Wynagrodzenie po okresie próbnym 3500-4000 na rękę (uzależnione od efektów Twojej pracy, m.in. utrzymywania porządku w magazynie i braku błędów przy wysyłkach).

Proces rekrutacji:

  • analiza zgłoszeń - wyłącznie kompletnych, czyli tych, które zawierają CV i wykonane zadanie, które znajdziesz poniżej

  • rozmowa kwalifikacyjna

  • umowa na okres próbny 3 miesiące

  • umowa na czas określony 1 rok

  • umowa na stałe.

Chcesz aplikować ?

Jeśli już wiesz, że to Ciebie właśnie szukamy, prześlij nam swoje aktualne CV oraz plik z wykonanym zadaniem:

  • masz do dyspozycji 3-poziomowy regał, na którym trzeba ułożyć hantle, maty treningowe i worki sandbag – jak to zrobisz?

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na wybrane i kompletne aplikacje (czyli CV plus zadanie).

Administratorem Twoich danych jest firma Eurosport-fitness z siedzibą w Wałczu ul. Budowlanych 10A. Dane zbierane są tylko dla potrzeb rekrutacji i nie będą przekazywane osobom trzecim. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia.

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 871735609