2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Targówek
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca - Magazynier

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nasza oferta:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• praca w systemie jednozmianowym w godz. 10:00-18:00 oraz 1-2 soboty w miesiącu w godz. 10:00-14:00

• przyjazna atmosfera pracy

• prywatna opieka medyczna Medicover

• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Zadania:

• rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego

• kompletacja towaru

• obsługa klienta magazynu

• inwentaryzacja towaru, kontrola stanów magazynowych

Nasze oczekiwania:

• uprawnienia na wózki widłowe

• umiejętność obsługi wózków widłowych jezdniowych czołowych

• sprawność fizyczna

• poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, dokładność i sumienność

• wysoka kultura osobista

• dyspozycyjność

• znajomość branży budowlanej mile widziana

• prawo jazdy kat. B

Mile widziane będzie również doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)"

Informujemy, że Administratorem danych jest Anicar Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grochowskiej 168, 04-357 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 896068251