2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Lipowa
Dodane 05 maja 2024

Praca Magazynier

Wynagrodzenie

5 400 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wymagania: doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczymy

  • sprawność oraz siła fizyczna, by móc przenosić, dźwigać i układać towar przez wiele godzin

  • uczciwość względem pracodawcy, niedokonywania kradzieży

    Obowiązki:

  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień

  • dbanie o stan towarów

  • przyjmowanie dostaw towarów (rozładunek, przeliczenie dostawy oraz kontrola)

  • porządkowanie magazynu

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

  • oznaczanie kartonów i metkowanie produktów

  • regularna inwentaryzacja magazynu

  • robienie stanów pod zamówienia od producentów

    Praca w godzinach od 8:30 - 16:30

    Praca od poniedziałku do piątku

    Wynagrodzenie 4200 zł/netto, po okresie próbnym umowa o pracę oraz podwyżka wynagrodzenia

Lokalizacja

Lipowa,

Opolskie

Opolskie, Lipowa
ID: 914678704