2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Rawa Mazowiecka
Top E Shop
Dodane 21 maja 2024

Praca MAGAZYNIER firma Top E Shop Rawa Mazowiecka

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma TOP E SHOP z Rawy Mazowieckiej, poszukuje:

Magazyniera

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

- możliwość sfinansowania kursu operatora wózka widłowego UDT

Obowiązki:

- praca przy magazynowaniu towaru

- praca przy dopakowywaniu towaru

- praca przy rozładunkach i załadunkach

- współpraca z innymi pracownikami

- wykonywanie zadań wytyczonych przez bezpośrednich przełożonych

- utrzymywanie porządku wokół swojego miejsca pracy

Oferujemy :

- premie uznaniowe dla najbardziej zaangażowanych , dodatki stażowe,

- zatrudnienie na umowę o pracę

- atrakcyjną stawkę godzinową dla najbardziej zaangażowanych

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pracę w zgranym zespole

- terminową wypłatę wynagrodzeń

- praca w systemie jedno zmianowym w godzinach 8-16

Osoby chętne zapraszamy do składania CV mailowo bądź osobiście w siedzicie firmy przy ulicy. Miodowej 2 w Rawie Mazowieckiej.

Na CV prosimy o dołączenie niżej wymienionych klauzul. CV niezwierające poniższych klauzul będą odrzucone. - „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „ Osoby zamieszczające własny wizerunek na CV proszone są o umieszczenie dodatkowej klauzuli „ Zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz. U. 2006 nr 90 poz. 631) wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku poprzez zawarcie go w dokumencie CV” - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu niezbędnego do kontaktu w bieżącym procesie rekrutacji .” - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail niezbędnego do kontaktu w bieżącym procesie rekrutacji.” Prosimy o zapoznanie się z treścią poniższej klauzuli: Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - dalej RODO informujemy: 1. Szanowny/a Panie/Pani, Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest „TOP E SHOP SP. K.”, zwana dalej: „Administratorem”. 2. Może Pan/Pani skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: TOP E SHOP SP.K, ul. Miodowa 2, 96-200, 3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zarówno obecnej jak i przyszłych - o ile Administrator uzyska taką zgodę. Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu uwzględnienia Pani / Pana osoby w procesie rekrutacji. Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) RODO. 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Pana/Pani danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. 5. Podanie danych osobowych wymaganych przez przepisy prawa jest warunkiem uczestnictwa w rekrutacji, a ich nie podanie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w rekrutacji przeprowadzanej przez Pracodawcę. Podanie danych osobowych, na które kandydat wyraził zgodę jest dobrowolne, a ich brak skutkuje niemożliwością zaproponowania udziału w kolejnych rekrutacjach organizowanych przez Pracodawcę. 6. Administrator nie zamierza przekazywać Pana/Pani danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 7. Pana/Pani dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres ograniczony wyrażoną przez Pana/Panią zgodą, nie dłużej jednak niż przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w której brał/a Pan/Pani udział. 8. Ma Pan/Pani prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 9. W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych przez Administratora przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. W oparciu o Pana/Pani dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Pana/Pani zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*. * Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 690447604