2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kazimierza Wielka
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Magazynier-Kierowca na hurtowni spożywczo-wędliniarskiej

Lokalizacja

Kazimierza Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FHP Wołoch zatrudni do pracy w Kazimierzy Wielkiej

 Magazyniera- kierowcę na hurtowni spożywczo- wędliniarskiej w godzinach 5.00 do 13.00, od poniedziałku do soboty

Obowiązki:

  • Rozkładanie towaru

  • Kompletowanie zamówień

  • Nadzór nad magazynem

  • Odbiór zamówień z hurtowni i dowóz do sklepów

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Uczciwość

  • Zaangażowanie

  • Mile widziane: uprawnienie na wózek widłowy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość awansu

  • Pracę w stabilnie działającej, rodzinnej firmie

  • Elastyczne warunki pracy w zgranym zespole

  • Prywatną, bezpłatną opiekę medyczną

Zapraszamy do składania aplikacji także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności!

Zapraszamy również osoby z Ukrainy, jednak warunkiem przyjęcia do pracy oprócz powyższych wymagań jest znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie.

Lokalizacja

Kazimierza Wielka,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kazimierza Wielka
ID: 889364833