2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Koluszki
LipCo Foods
Dodane 29 kwietnia 2024

PRACA - Magazynier-magazyn surowców mięsnych- Koluszki-nowa inwestycja

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PetRepublic to nowo powstała spółka dedykowana do produkcji i sprzedaży karmy dla psów i kotów. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej, co pozwala nam na czerpanie z wieloletnich doświadczeń oraz nowatorskich rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu tego, co najlepsze dla naszych Zwierzaków. Dlatego działamy tak, aby nasze karmy były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim wartościowe – bogate w istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, jak również dopasowane do wieku, wagi oraz aktywności Zwierzaka.

Do nowo powstałej fabryki poszukujemy ludzi z pasją do tworzenia i rozwoju, produktów, zespołu, zakładu. W nowoczesnym zakładzie zapewniamy możliwość pracy przy najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach produkcyjnych.

MAGAZYNIER - MAGAZYN SUROWCÓW MIĘSNYCH

Miejsce pracy: ul. Nasienna 22, Koluszki

Główne zadania:

  • Przyjmowanie dostaw z zewnątrz oraz sprawdzenie zgodności z dokumentacją dostawcy,

  • Inwentaryzacja zapasów,

  • Odpowiednie zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem lub uszkodzeniem,

  • Dbanie o poprawność ewidencji stanów magazynowych w systemie,

  • Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego - zgodnie z uprawnieniami UDT II WJO,

  • Prowadzenie i kontrola procesu produkcyjnego w powierzonym obszarze,

  • Utrzymanie ciągłości produkcji i zapewnienie towaru,

  • Czynny udział w audytach odbywających się w zakładzie,

  • Informowanie przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach,

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w magazynie,

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu wewnętrznego - zgodnie z uprawnieniami UDT II WJO (warunek konieczny),

  • Doświadczenie w obsłudze kolektorów w magazynie (terminali),

  • Znajomość obsługi komputera: Excel, Word,

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy,

  • Samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • Wiedza z zakresu zagadnień technicznych,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość przystąpienia do badań.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 911999123