2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Długołęka
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca MAGAZYNIER produkcja konfekcjonowanie towaru pakowanie zamówień

Wynagrodzenie

4 500 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Długołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do oddziału w Długołęce (k. Wrocławia) pracownika na stanowisko MAGAZYNIER.

Zakres obowiązków na ww. stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw surowców na magazyn

  • kontrola ilościowa i jakościowa dostaw

  • konfekcjonowanie produktów do opakowań detalicznych

  • obsługa zamówień od Klientów w systemie informatycznym

  • pakowanie paczek dla odbiorców indywidualnych i hurtowych

  • monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych

  • udział w okresowych inwentaryzacjach

  • dbanie o porządek w magazynie

  • realizowanie zadań magazynowych zgodnie z wyznaczonymi wskaźnikami efektywności

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • pełna dyspozycyjność pn-pt 8:00-16:00

  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu

  • zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności

  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • predyspozycje do pakowania ciężkich paczek o wadze do 30kg

  • chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności poprzez uczestniczenie w projektach rozwojowych firmy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • obsługa programu magazynowego Subiekt GT

  • znajomość obsługi systemu Baselinker

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych min. III WJO

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełny etat w szybko rozwijającej się firmie

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i projektach rozwojowych

  • szacunek ze strony przełożonych i współpracowników

  • realną ścieżkę rozwoju i kariery

  • pracę w bardzo zgranym i przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza na OLX lub pod adresem mailowym praca(malpa)tlcs.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Długołęka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Długołęka
ID: 897541808