2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bytom
Zuzanna
Dodane 22 maja 2024

Praca - Magazynier w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier ze znajomością branży konstrukcji stalowych.

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja przyjmowanych towarów

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • utrzymanie porządku na magazynie

  • weryfikacja stanów magazynowych

  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów

  • kompletacja zamówień

  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym „Narzędziownia”

  • ścisła współpraca z działem zaopatrzenia

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i chęć do pracy

  • znajomość obsługi komputera ( obsługa programu „Narzędziownia” mile widziana )

  • dokładność i skrupulatność

  • znajomość gospodarki magazynowej/procedur i dokumentacji magazynowej

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie/zawodowe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych;

  • Umowę o pracę;

  • Możliwości odbycia szkoleń.

  • praca w Bytomiu, na jedną lub dwie zmiany.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 854007413