2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gądki
Olena
Dodane 28 maja 2024

Szukasz pracy na wakacje lub na dłużej? Praca na magazynie czeka!

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

W związku z rozwojem struktur Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Poznań (Robakowo)

Stawka: 21,09-26,40 zł netto

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie;

  • Dopłatę do posiłku: 10 zł za każdy dzień pracy lub rozliczenie w bonach;

  • Bezpłatny transport z wybranych lokalizacji w Poznaniu i Swarzędzu;

Zadania:

  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami;

  • Obsługa wózka elektrycznego i obsługa skanera;

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany (poniedziałek-sobota);

  • Doświadczenie w pracy fizycznej (produkcja, magazyn, itp.);

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 918258442