2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca magazynowo- załadunkowa

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Organizator imprez i pikników firmowych, zatrudni do pracy na magazynie.

Prace załadunkowe, rozładunkowe, kontrola stanu urządzeń oraz utrzymania czystości obiektu i hal magazynowych.

Praca wykonywana jest na terenie firmy: Pszczyna, ul. Sznelowiec 10.

Zakres obowiązków:

·         załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

·         utrzymywanie czystości obiektu i hal magazynowych

·         kontrola stanu urządzeń po realizacji

·         inne prace gospodarcze

Oferujemy:

·         proste obowiązki bez doświadczenia

·         wysoką stawkę godzinową

·         umowę zlecenie

·         możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania :

·         zdolność planowania i organizowania swojej pracy

·         samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

·         punktualność

·         dyspozycyjność – nienormowany czas pracy

·         prawo jazdy kat. B

·         wykształcenie średnie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem korzystając z poniższego formularza. Zatrudnienie w formie umowy zlecenie lub B2B.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914692760