2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podkarpackie
  6. Marketing - Łańcut
Dodane 09 maja 2024

Praca Marketing Google Ads Social Media Meta Ads Allegro Ads Gmoto.pl

Lokalizacja

Łańcut

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu, aby tworzyć kampanie reklamowe na platformach Meta Ads, Google Ads, TikTok i Allegro.

Twoje główne zadania:

- Planowanie formatów reklamowych oraz rekomendowanie odpowiednich budżetów

- Optymalizacja kosztów i wskaźnika ROI

- Szybkie reagowanie na zmiany i trendy rynkowe

- Testowanie oraz optymalizacja kampanii reklamowych

- Analiza danych i przygotowywanie raportów

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość narzędzi i platform marketingowych, takich jak Google Ads, Google Analytics, Meta Ads oraz Allegro Ads

- Kreatywność i strategiczne myślenie, niezbędne do opracowywania skutecznych kampanii marketingowych

Dodatkowe atuty:

- Znajomość branży motocyklowej

- Język angielski na poziomie min. B2/C1

Jeśli pasjonujesz się marketingiem online i chcesz dołączyć do zespołu pełnego wyzwań, zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Łańcut,

Podkarpackie

Podkarpackie, Łańcut
ID: 917139244