2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca Marzeń - Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

20 000 - 100 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

WITAMY W PRESTON Nieruchomości!

Ta propozycja pracy nie jest jak każda inna, w pracy agenta Nieruchomości nie jest łatwo, tak jak w każdej innej pracy, ale w tej pracy za włożony trud i zaangażowanie, staniesz się milionerem. Musisz sobie sam odpowiedzieć na pytanie czy jesteś zainteresowany sukcesem, czy może jesteś zdeterminowany na osiągnięcie sukcesu? W PRESTON chętnie łączymy się z ludźmi zdeterminowanymi na osiągnięcie sukcesu, gdyż cała nasza firma jest zdeterminowana na osiągnięcie globalnego sukcesu.

Agencja nieruchomości Preston to firma, której celem jest stać się liderem branży. Wiemy, że aby to osiągnąć, musimy stworzyć grono najlepszych ludzi, którzy kochają swoją pracę. Marzysz o prestiżowej, wartościowej pracy za duże pieniądze i dostatnim życiu? Zgłoś się do nas, rozwijaj swoją karierę i stań się człowiekiem sukcesu z PRESTON! Aktualnie tworzymy nowy zespół z biurem przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Rekrutujemy osoby na stanowisko: Agent Nieruchomości.

Agent Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Praca profesjonalnego Agenta Nieruchomości opiera się wspieraniu obydwu stron, sprzedającego i kupującego w przeprowadzeniu bezpiecznej transakcji. Twoje wynagrodzenie to nawet ponad połowa całej prowizji, którą agencja uzyskuje od klienta w postaci określonego w umowie procentu od kwoty wartości nieruchomości. Jeżeli lubisz budować relacje z innymi ludźmi i pomagać im, ta praca jest dla Ciebie. Podsumowując, im droższa nieruchomość i im więcej sprzedasz w miesiącu, tym Twoje wynagrodzenie jest wyższe.

Wymagania:

  • Chęć stania się człowiekiem sukcesu

  • Posiadanie rozwiniętej empatii

  • Nieustępliwości i konsekwencji w dążeniu do celu

  • Dyspozycyjności czasowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji nieruchomości

Oferujemy:

  • Służbowego mercedesa

  • Wynagrodzenie na zasadzie prowizji od sprzedaży

  • Wysokość Twojej wypłaty zależy od liczby zamkniętych transakcji w miesiącu

  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenia, dzięki którym zostaniesz porządnie przygotowany do wykonywania zawodu

  • Będziesz mieć swojego opiekuna, menedżera, który będzie wspierał Cię w Twojej pracy

  • Marketing – zapewniamy Tobie ofensywne i skuteczne akcje marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości

  • Zgrany zespół, zadbamy o to, aby zespół, w którym będziesz pracował był zgrany i entuzjastycznie nastawiony na sukces

  • Niezbędne narzędzia typu: telefon, laptop, wizytówki itp.

Aplikując automatycznie "Wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 674301525